ŠVENČIŲ BELAUKIANT

Gruodžio 21 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje  vyravo šventiška nuotaika. Visi laukiame švenčių.   VR-17 grupės mokiniai, draugiškai susiskirstę pasirengimo darbus,  susikūrė jaukų pasisėdėjimą – žiburėlį klasėje.  Mes, būsimi virėjai, tad  ruošiantis žiburėliui, sunkumų neiškilo. Tai patvirtino ir profesijų mokytojos, atėjusios apžiūrėti mokinių paruošto stalo. Užkandžius gaminome tik iš žuvies ir daržovių. Laikėmės tradicijų, nes šventė vyko Didįjį penktadienį. Adventas – tai atėjimo, atleidimo ir susitaikymo laikotarpis.  Sėsdami prie stalo, uždegėme po žvakelę ir sakėme palinkėjimus vieni kitiems. Šventės vedėjai – Anželika Kiznytė ir Armandas Čebatariūnas -buvo pasiruošę užduotis mokiniams, kurias visi noriai vykdė. Labiausiai patikusi užduotis – atpažink draugą užrištomis akimis.  Kalėdos – dovanų metas. Mūsų  auklėtoja  dovanėles paslėpė krepšyje ir mokiniai  iš užuominų turėjo atspėti krepšyje paslėptus daiktus.  Jie ir atiteko juos atspėjusiems mokiniams.  Likusį laiką klasėje buvo galima girdėti muzikos, karaokės bei šokių atgarsius.
Belieka tik spėlioti, ką mums visiems atneš Naujieji 2019-ieji Kiaulės metai.

VR-17 grupės mokinė Nerija Bartasevičiūtė