PILIETINĖ AKCIJA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

Sausio 11 d. rytą Kupiškio technologijos ir verslo mokykla dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Tai yra visų vienybės, susitelkimo, rimties ir susikaupimo diena. Mokykloje dešimčiai minučių languose buvo uždegtos žvakutės kaip amžinos šviesos, vilties ir meilės ženklas. Tylos minute pagerbėme žuvusiųjų atminimą. Laisvės gynėjų dieną mokiniai ir mokytojai prie širdies segėjo Neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos simbolį. Istorijos vyresnioji mokytoja Asta Petrulienė akcijos dalyviams priminė 1991 m. Sausio 13-osios įvykius.

Antro aukšto fojė vyko spaudinių paroda ,,Sausio 13-oji“. Ją parengė bibliotekininkė I. Vilimienė. Apžiūrėdami parodą, mokyklos bendruomenės nariai galėjo prisiminti tragiškus ir viltingus 1991 m. Sausio 13-osios įvykius, užfiksuotus nuotraukose ir aprašytus knygose.

Nuoširdi padėka neformaliojo švietimo organizatorei Indrai Balčiūnienei ir Mokinių tarybos nariams už akcijos organizavimą.

Bibliotekininkė I. Vilimienė