NETRADICINĖ ANGLŲ K. PAMOKA „BRAIN BATTLE“

Sausio 15 d. mūsų mokykloje vyko netradicinė anglų kalbos pamoka „Brain Battle“ (Protų mūšis). Joje dalyvavo apdailininko (statybininko) modulinės profesinio mokymo programos pirmo kurso AP- 18 grupės mokiniai. Pamokas vedė anglų kalbos mokytojos.  Mokiniai pasiskirstė į tris komandas, kurios linksmai nusiteikę rungtyniavo tarpusavyje.

Šios pamokos tikslas buvo pasitikrinti ir pagilinti anglų kalbos žinias ir įgūdžius, dirbant grupėmis, bendraujant ir bendradarbiaujant. Buvo pateiktos įdomios, įvairios, o kartais ir klaidinančios užduotys, su kuriomis mokiniai susidorojo puikiai.

Visiems bendravimas suteikė daug gerų emocijų ir džiaugsmo.  Mokiniai turėjo aktyvios veiklos ir  įgijo vertingos patirties.

Komandos surinko panašų taškų skaičių. Mokiniai pasitikrino savo žinias ir liko patenkinti rezultatu. Pamokos tikslas buvo pasiektas.

Anglų kalbos mokytojos J. Tamošiūnienė ir L. Čikinienė