„NAKTINIS“ KREPŠINIS JONIŠKĖLYJE

Sausio 24 d.  Pasvalio r. Joniškėlio I.Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje vyko „Naktinio krepšinio 3×3″ turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos krepšininkai: Vygantas Kavaliauskas, Dinas Karosas, Tomas Giriūnas ir Giedrius Binkys (komandos pavadinimas „KTVM-1“), Deividas Dzikavičius, Gražvydas Kardauskas, Saulius Lašinskas ir mokytoja Diana (komandos pavadinimas „KTVM-2“). Iš viso dalyvavo 18 komandų, kurios buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Į kitą etapą pateko po dvi geriausias pogrupių komandas. Kupiškio TVM krepšininkai pateko tarp 8 stipriausiųjų ir abi mūsų mokyklos komandos atkrintamosiose varžybose susitiko tarpusavyje, vieno taško skirtumu stipresni buvo „KTVM-1“, kurie pateko į finalinį ketvertą. Vygantas, Dinas, Tomas ir Giedrius kovoje dėl 3-iosios vietos nusileido šeimininkams ir užėmė garbingą 4-ąją vietą.

Taiklumą pasitikrinome tritaškių bei baudų metimo konkursuose. Prizinių vietų neužėmėme, o geriausiai tarp mūsų sekėsi Vygantui Kavaliauskui. Turnyro dalyviai buvo vaišinami arbata ir kareiviška koše. Kovo mėnesio pabaigoje „Naktinis krepšinis” vyks Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje.

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė