VYKO NETRADICINĖ PAMOKA

Sausio 23 d. mūsų mokyklos III kurso apdailininko – statybininko mokymo programos AP- 16/1 mokiniai  ir vyresnysis profesijos mokytojas Evaldas Bagdonavičius buvo išvykę į  AB „Dastros medis“. Šioje įmonėje vyko netradicinė pamoka, kurią vedė AB „Dastros medis“ direktoriaus pavaduotoja komercijai Renata Jurėnienė ir šios bendrovės medienos apdirbimo cecho viršininkas Albertas Sabaliauskas.

Pamokos tikslas buvo susipažinti su ilgalaike medienos apsauga, ją impregnuojant giluminiu vakuuminiu būdu, panaudojant impregnantą „Wolmanit CX“. Pavaduotoja komercijai R.Jurėnienė ne tik išsamiai paaiškino apie lauko sąlygomis eksploatuojamos medienos apsaugos būdus, bet ir plačiai supažindino su įmonėje gaminama išskirtine medienos produkcija: pergolinėmis sistemomis, gėlinėmis, vijoklinėmis, vartais, tvorelėmis ir kt. Medienos apdirbimo cecho viršininkas A.Sabaliauskas supažindino mokinius su medienos įrenginiais ir technologiniais medienos apdirbimo procesais darbo vietoje. Mokiniai šios išvykos ir pamokos metu sužinojo daug naujos ir vertingos informacijos apie medienos apsaugos priemones, jos eksploatavimo sąlygas lauke.

Vyr. profesijos mokytojas Evaldas Bagdonavičius