AKTŲ SALĖ TAPO JAUKESNE

Apdailininko (statybininko) mokymo programos I, II, III kurso mokiniai mokomųjų praktikų metu atliko mokyklos aktų salės šiltinimo, remonto ir apdailos darbus. Lubose ir lauko sienose montavo metalinių profilių karkasą, dėjo šilumos ir garo izoliaciją, tvirtino gipso plokštes, glaistė, šlifavo, gruntavo, dekoravo faktūriniu tinku, dažė, keitė durų blokus. Mokiniai dar tik mokosi būti kvalifikuotais apdailininkais, bet stengėsi remonto darbus atlikti kokybiškai. Mokiniams vadovavo profesijos mokytojai E. Bagdonavičius, V. Zovė,  K. Šakickas.

Džiaugiamės, kad aktų salė bendromis pastangomis tapo šiltesnė, spalvinga ir šviesi. Tai puiki apdailininkų dovana mokyklos bendruomenei Valentino ir Vasario 16-osios dienos proga. Darbai prasidėjo 2018 m. lapkričio viduryje, o baigti šių metų vasario 6 d.

Profesijos mokytojai metodininkai V. Zovė ir K. Šakickas