NAUDINGI MOKYMAI

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla šiemet įsigijo dar 4 naujas interaktyvias lentas ir dabar mokytojai ir mokiniai turi galimybę dirbti net su 10 tokių lentų mokykloje. Jų naudojimas ugdymo procesą tikrai darys kokybiškesnį – tuo įsitikino ir mokymuose penktadienį dalyvavę mokytojai. Mokymus vedė UAB „Biznio mašinų kompanija” lektorius Andrius Manzurovas. Jis pristatė lentos sandarą, jos valdymo ypatumus, programinės įrangos galimybes: platų redagavimo įrankių pasirinkimo spektrą –matematinius įrankius, įvairias rašiklių galerijas, pamokos įrašymo, dėmesio koncentravimo įrankius ar animuotų vaizdų įkėlimo galimybes. Lektorius pavyzdžiais iliustravo, kaip galima įdomiau pateikti informaciją, derinti įvairias programas vienu metu, išsamiai atsakė į pateiktus klausimus. Ne taip lengva įvaldyti ir gebėti maksimaliai išnaudoti tokių lentų teikiamas galimybes, bet tikrai labai įdomu ir naudinga. Džiaugiamės tokiomis inovacijomis mokykloje ir didžiuojamės, kad mūsų mokiniai gali mokytis moderniose, interaktyviose klasėse.

Kovo mėnesį yra numatyti mokymai mokytojams, kaip dirbti su interaktyvių lentų edukacinių prezentacijų programine įranga ,,Mozabook”. Kas yra „Mozabook“? „Mozabook“ yra pristatymų programinės įrangos komplektas, optimizuotas interaktyvioms lentoms, kad per pamokas būtų lengva mokyti ir jos patrauktų dėmesį. „Mozabook“ puikiai tinka naudoti interaktyviose lentose ir kompiuteriuose – mokyklos aplinkoje ir iš namų. Galite savo pristatymą patogiai susikurti namuose, o kitą dieną panaudoti klasėje. Panaudodami internetinį sinchronizavimą, galėsite lengvai pasiekti visą savo turinį iš bet kurio kompiuterio, kuriame įdiegta „Mozabook“. Per „Mozabook“ galite rodyti skaitmeninius vadovėlius ir papildyti juos skaitmeniniu turiniu (vaizdo, garso įrašais, 3D vaizdais ir užduotimis) vos keliais spragtelėjimais. Netgi galite gauti rekomendacijas iš programinės įrangos. Galite parengti įdomius pristatymus, pamokų planus ir užduočių sąrašus, norėdami atkreipti mokinių dėmesį ir padėti jiems geriau suprasti temą.

Vyresnioji profesijos mokytoja D.Tumelionytė