„STUDIJOS 2019“

Vasario 7 d. nuo pat ankstaus ryto išvykome į sostinę, kur, kaip ir kasmet, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO  vyko paroda „STUDIJOS 2019“. Tai tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda, kurioje mokiniai turi galimybę iš arti susipažinti su juos dominančiomis specialybėmis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Parodoje buvo galima  dalyvauti vykusiose viktorinose, lošimuose, klausytis paskaitų, susipažinti su naujausiomis technologijomis, stebėti profesinio meistriškumo konkursus, net ir patiems kai kurias veiklas praktiškai išbandyti.

Po parodos aplankėme dar XIX a. susiformavusią miesto erdvę Vilniaus centre – Lukiškių aikštę. Šiuo metu aikštėje galima pačiuožinėti pačiūžomis po atviru dangumi bei pasigrožėti vandens, šviesos ir stiklo  instaliacija.

Dėkojame mokyklos vadovams už galimybė pabuvoti parodoje bei pasigrožėti sostinės vaizdais.

Neformaliojo švietimo organizatorė Indra Balčiūnienė ir socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė