TINKLINIS 4X4

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos sportininkai Lietuvos gimtadienį šventė žaisdami tinklinį. Turnyre dalyvavo penkios komandos, žaidėme rato sistema (setai po penkiolika taškų iki dviejų pergalių). Aikštelėje žaidėjai demonstravo tinklinio žaidimo gabumus, o žiūrovai didžiausias ovacijas sukeldavo išvydę netikėtą kamuolio ištraukimą ar gudrų pasinaudojimą varžovo klaida. Po keleto valandų intensyvių kovų pagal turnyro lentelės rezultatus prisiminimo medaliais apdovanojome komandas prizininkes. Garbingą trečiąją vietą laimėjo komanda, kurios sudėtyje buvo dvyliktokai Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Viktoras Milaknis, Vygantas Kavaliauskas. Antroje vietoje liko jungtinė mokytojų ir mokinių komanda: Dinas Karosas, Deividas Dzikavičius, Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė. Nepralošę nei vienų varžybų, pirmosios vietos medaliais pasipuošė Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Tomas Giriūnas. Šį kartą be medalių liko, bet šauniai žaidė Laura Dilytė, Toma Gumbinaitė, Šarūnas Jovaiša, Vismantas Paišius, Vladas Pekoris, Paulius Pekoris, Ugnius Jankauskas, Lukas Matiukas.

Sveikiname prizininkus ir dėkojame visiems, kurie kartu su mumis smagiai leido savo laisvalaikį, šventė Vasario 16-ąją.

Kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė