VIKTORINA

Vasario 14 d. 5 kabinete vyko apdailininko (statybininko) mokymo programos mokinių  viktorina. Užduotys viktorinai buvo sugalvotos iš įvairių mokomųjų dalykų  (Statybinės medžiagos, Mūro  darbų technologija) ir skirtingų temų (pvz., ,,Įrankiai, naudojami statyboje”).  Viktorinoje dalyvavo AP-16/1 ir AP-17 grupės mokiniai. Viktorina vyko prisijungus prie KAHOOT programos. Mokiniai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, atsakinėjo į pateiktus klausimus.  Didelę reikšmę turėjo ne tik žinios, bet ir reakcija, gebėjimas greitai atsakyti į klausimą. Pirmąją vietą laimėjo AP-17/1 grupės mokinys Vladas Pekoris. Viktoriną organizavo profesinio mokymo skyriaus vedėja D. Tumelionytė, profesijos mokytojai metodininkai D. Viržintienė ir V. Zovė. Tai buvo puikus žinių pasitikrinimas AP-16/1 grupės mokiniams prieš išeinant į praktiką pas darbdavį.

Profesijos mokytoja metodininkė Dalia Viržintienė