VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE

Vasario 21 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojai ir kiti darbuotojai Vilniuje kino centre „Forum Cinemas Akropolis” žiūrėjo Raimundo Banionio filmą – istorinę dramą „Purpurinis rūkas“, vėliau apsilankė jubiliejinėje 20-ojoje Vilniaus knygų mugėje „Po dvidešimties metų“. Kaip ir kasmet, mugė kvietė susitikti su rašytojais, dalyvauti diskusijose, pristatymuose, parodose, klausytis muzikos, eilių ir tiesiog gerai praleisti laiką su knygomis ir jas kuriančiais žmonėmis. Džiaugiamės, kad galėjome įsigyti savo mėgstamiausių autorių knygas, pabendrauti su jais. Su skaitytojais bendravo ir autografus dalijo L.Mažylis, A.Anušauskas, N.Narmontaitė, kunigas A.Toliatas, A.Čekuolis, R.Petrauskas ir kiti. Muzikos salėje buvo pristatoma įvairiausios tematikos muzika – nuo hip hopo iki klasikinės, nuo roko iki folkloro, buvo galima bendrauti su žymiausiais šalies atlikėjais: A.Mamontovu, A.Smilgevičiūte, G.Liaudansku – Svaru ir kt.

Mokyklos bendruomenės nariai džiaugiasi turiningai praleistu laiku išvykoje ir tikisi, kad 2020 metais aplankys 21-ąją Vilniaus knygų mugę, kuri, organizatorių teigimu, kvies su Jono Meko išsakyta mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja, vyr. profesijos mokytoja  Daiva Tumelionytė