BAIGĖSI SALĖS FUTBOLO VARŽYBOS

2019 m. kovo 5 d. baigėsi tarpgrupinės salės futbolo varžybos, kurios vyko du mėnesius. Iš viso dalyvavo 6 komandos. Skelbiame nugalėtojus:

III-iąją vietą iškovojo „Merginų-mokytojų“ komanda: Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Erika Audzijonytė, Anelė Kavaliauskaitė, mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė.

II-ąją vietą iškovojo TP-18 grupės mokinių komanda: Giedrus Binkys, Paulius Pekoris, Ugnius Jankauskas, Lukas Matiukas ir Klaudijus Kavčinskas.

I – ąją vietą iškovojo AP-16/1 grupės mokinių komanda: Tomas Jakštas, Rimantas Stašys, Mažvydas Valunta, Linas Samuilovas ir Martynas Šležinskas.

Tarpgrupinių salės futbolo varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais medaliais. Dėkojame Edgarui Baronui ir Gražvydui Kardauskui už teisėjavimą futbolo varžybose.