STIPRIAUSI AP-16/1 GRUPĖS MOKINIAI

2018 m. kovo 5 dieną mokyklos treniruoklių salėje vyko štangos stūmimo, pritūpimų su štanga ir prisitraukimų varžybos.

Štangos stūmimo rungtyje 3-ioji vieta atiteko Vismantui Paišiui (išstūmė 95 kg. svorį), 2-ąją vietą užėmė Linas Samuilovas (100 kg.), o 1-ąją vietą iškovojo Aurimas Latvėnas (105kg.).

Pritūpimų su štanga rungtyje 3-ioji vieta atiteko Vismantui Paišiui (pritūpė su 110 kg. svoriu), 2-ąją vietą užėmė Aurimas Latvėnas (120 kg.), 1-ąją vietą iškovojo Edgaras Aglinskas (135 kg.).

Prisitraukimų rungtyje 3-ioji vieta atiteko Aurimui Latvėnui (16 prisitraukimų), 2-ąją vietą užėmė Edgaras Aglinskas (18), 1-ąją vietą iškovojo Valentinas Pužas (32).

Varžybose tarp vaikinų sudalyvauti išdrįso ir mergina. Tai VR-18 grupės mokinė Gintarė Pupelytė.

Mokiniai užėmę prizines vietas buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais prizais – medaliais. Daugiausia apdovanojimų iškovojo AP-16/1 grupės mokiniai.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė ir J.Ažubalytė