VIKTORINA ŽINAU, MOKU, GALIU!

Kovo 5  d. 5 kabinete vyko SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJO MODULINĖS PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS mokinių  Viktorina „ŽINAU, MOKU, GALIU“. Viktoriną organizavo profesinio mokymo skyriaus vedėja D. Tumelionytė, profesijos mokytojos  D. Viržintienė, J. Mačienė ir D. Kytrienė. Viktorinos tikslas: kelti specialybės dalykų prestižą, kompiuterinį raštingumą, iniciatyvumą ir aktyvinti profesijos mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą. Viktorinoje dalyvavo SD – 18 ir SD – 17 grupių  mokiniai. Užduotys viktorinai buvo sugalvotos iš įvairių mokomųjų dalykų. Viktorina vyko prisijungus prie KAHOOT programos. Mokiniai, naudodamiesi  išmaniaisiais  telefonais, atsakinėjo į pateiktus klausimus.  Didelę reikšmę turėjo ne tik žinios, bet ir reakcija,  gebėjimas greitai atsakyti į klausimą. Pirmąją vietą laimėjo SD – 18 grupės mokinė Jolita Kepalienė. Pirmosios vietos laimėtoja apdovanota asmenine dovana. Džiaugiamės, kad mokinės pademonstravo puikias  savo specialybės žinias ir kompiuterinį raštingumą.

Profesijos mokytojos Dalia Viržintienė, Jovita Mačienė, Daiva Kytrienė