IŠVYKA Į VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLĄ

2019 m. kovo 6 d.  TP-18 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojais T. Taruliu ir V. Užkuru buvo išvykę į Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą.

Tik atvykus į mokyklą mus pasitiko praktinio mokymo vadovas Tadas Klevas. Vadovas mūsų mokiniams pristatė mokyklą, papasakojo apie mokykloje dėstomas mokymo programas, mokinius, turimą mokymo bazę. Kartu su mokiniais turėjome galimybę aplankyti visas mechanikos, elektronikos, kėbulų ruošimo ir dažymo laboratorijas.

Šis sektorinis mokymo centras įkurtas neseniai, buvo finansuotas iš ES lėšų, todėl galima tik pavydžiai stebėti vykdomą mokymo procesą naudojant naujausią įrangą.

Ši kelionė davė praktinės naudos ne tik mokiniams, bet ir profesijos mokytojams. Tikimės, kad ateityje turėsime galimybę ne tik apžiūrėti kitos mokyklos patalpas,  turimas technologines priemones ir įrangą, bet ir galės mūsų mokytojai ten vesti pamokas, o mokiniai praktiškai mokytis dirbti su naujausiais įrengimais ir technika.

Profesijos mokytojas Tomas Tarulis