„CONCEPT-2“ TURNYRAS KOVO 11-AJAI PAMINĖTI

Kovo 15 d. Povilo Matulionio progimnazijoje  Kupiškio kūno kultūros ir sporto centras organizavo rajono mokiniams irklavimo treniruoklių „Concept-2“ turnyrą  Kovo 11-ajai paminėti.

Šiame turnyre dalyvavo Kupiškio TVM mokiniai: Anelė Kavaliauskaitė, Gintarė Pupelytė, Germantė Balnaitė, Deivydas Masiulionis, Donatas Paulėnas. Mokiniai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Jiems treniruokliu „Concept-2“ reikėjo įveikti 500 m. nuotolį.

Geriausiai sekėsi merginoms, jos iškovojo medalius. Germantė Balnaitė  užėmė 3 vietą, Anelė Kavaliauskaitė – 2 vietą, Gintarė Pupelytė tapo nugalėtoja. Mokytoja Diana varžėsi komandinėje dvejetų rungtyje, kur reikėjo įveikti 1 km nuotolį, ji iškovojo 3-iąją vietą.

Prizines vietas iškovojusius mokinius apdovanojo Lietuvos edukologijos universiteto profesorius, habilituotas daktaras Algirdas Raslanas ir kiti svečiai. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai įteikta padėka ir saldusis prizas už dalyvavimą varžybose.