MES PRIEŠ PATYČIAS

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė, organizuodama įvairias veiklas, mini kovo mėnesį „Be patyčių“. Mokyklos sportininkai, prisidėdami prie šios akcijos, organizavo tinklinio turnyrą 4×4, kuris vyko kovo 18 d. Norėdami skleisti gerąją prevencinę žinią, jog mes stengiamės užkirsti kelią patyčioms savo aplinkoje ir skatiname kitus sekti mūsų pavyzdžiu, į turnyrą pasikvietėme svečių. Jie atvyko iš Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos ir Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos.

Turnyre dalyvavo septynios komandos:

• „Geltonas asfaltas“ – Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Laura Vizbickaitė, Tomas Giriūnas;
  • „Alizaviečiai“ – Jaunius Palilionis, Mantas Babachinas, Deimantas Kacinauskas, Lukas Babachinas;
  • „Pataisos namai“ – Deividas Dzikavičius, Rokas Krasauskas, Titas Mačionis, Šarūnas Jovaiša;
  • „Stori“ – Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Arturas Chapukas, Rytis Kalvelis;
  • „Panevėžys“ – Augustas Užusienis, Kornelijus, Evelina, Diana;
  • „Marsiečiai“ – Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Paulius Pekoris, Gražvydas Kardauskas;
  • „Gimzė“ – Edgaras, Mindaugas, Gintaras, Martynas, Benas.

Komandų kapitonai traukė burtus, suformavome du pogrupius. Pogrupiuose žaidėme rato sistema iki dviejų pergalių, setas iki 11 taškų. Finalinės kovos vyko taip pat iki dviejų pergalių, bet setas iki 15 taškų. Keturias valandas žaidėjai kovojo dėl kiekvieno taško, bendravo tarpusavyje, palaikė patyrusius nesėkmes ir skatino nenuleisti rankų, aptarinėjo gražiausius žaidimo momentus ir išsiaiškino nugalėtojus. Trečiąją vietą laimėjo jungtinė gimnazijos ir verslo mokyklos mokinių komanda pavadinimu „Pataisos namai“. Savo pogrupyje tapę lyderiais, tačiau finalinėje kovoje pralaimėję, antroje vietoje liko Kupiškio TVM mokinių komanda – „Geltonas asfaltas“. Ramų žaidimą ir draugišką atmosferą komandoje demonstravę panevėžiečiai iškovojo pirmąją vietą. Prizininkai buvo apdovanoti prisiminimo medaliais, o jauniausieji žaidėjai iš Alizavos už drąsą ir gerą žaidimą paskatinti saldžiaisiais prizais.

Sveikiname nugalėtojus!!! Dėkojame visiems, kurie dalyvavo turnyre.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė