SUVIENYKIME JĖGAS PRIEŠ TUBERKULIOZĘ 2019 METAIS

Kiekvienais metais kovo 24 d. pasaulyje minima Pasaulinė kovos su tuberkulioze diena. Šiais metais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras pakvietė ugdymo įstaigas prisijungti prie iniciatyvos „ABC apie TB“. Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Kovo 26 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje aštuntus metus iš eilės buvo organizuotas bėgimas, skirtas Tarptautinei tuberkuliozės dienai paminėti. Šiemet bėgime dalyvavo 95 žmonės iš Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato, Lietuvos Kariuomenės KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 504 pėstininkų kuopos bei Viešojo saugumo tarnybos atstovai, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Kupiškio rajono Alizavos, Skapiškio, Salamiesčio pagrindinių mokyklų  mokiniai, Kupiškio jaunieji policijos rėmėjai, Kupiškio rajono gyventojai.

Visi dalyviai, įveikę 3,6 km trasą, buvo apdovanoti medaliais, kuriuos mokyklai padovanojo Rokiškio visuomenės sveikatos biuras. Pirmas atbėgo Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokinys Jaunius Palilionis, antras –  Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokinys Kęstutis Gilbrantas, trečias – Panevėžio apskrities VPK Kupiškio r. policijos komisariato atstovas Mantas Šešelgis. Tarp mūsų mokyklos mokinių greičiausi buvo pirmo kurso technikos priežiūros verslo mokymo programos mokiniai Deivydas Masilionis, Tadas Bagužis ir Kornelijus Mucha.

Dalyvių saugumu bėgimo metu rūpinosi Panevėžio apskrities VPK Kupiškio r. policijos komisariato ekipažai.

Socialinė pedagogė metodininkė  J. Mačienė