KONKURSAS „GERIAUSIAI PAMOKAS LANKANTI GRUPĖ“ BAIGĖSI TP- 18 GRUPĖS PERGALE !!!

Siekiant gerinti ugdymo rezultatus, jau antrus metus iš eilės mokykloje  buvo paskelbtas konkursas „Geriausiai pamokas lankanti grupė“. Konkurso metu ne tik siekiama labai gero pamokų lankomumo, bet ir ugdoma mokinių atsakomybė, pareigingumas, draugiškumas, siekiama mokinių pasiekimų pažangos. Visą  kovo mėnesį sudarytos darbo grupės nariai atsitiktine tvarka kontroliavo mokinių lankomumą, skelbė dienos ir savaitės rezultatus. Pasibaigus mėnesiui, susumuoti rezultatai paskelbti visai bendruomenei. Nugalėtojais tapo technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programos I kurso TP-18 grupės mokiniai. Jų dienos lankomumas kasdien vidutiniškai siekė daugiau nei 80 procentų. Nugalėtojams  direktorė L.Kaušakienė įteikė Padėkos raštą ir įspūdingą simbolinį čekį – prizą, kurio vertė net 500 eurų. Mokiniai galės pasirinkti edukacinę išvyką ar kitą pramogą už tokią pinigų sumą. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems, kurie įtemptai kovojo už savo grupės lankomumo rezultatus (nuo nugalėtojų nedaug atsiliko AP-18 ir VR-17 grupės mokiniai) bei savo asmeniniu pavyzdžiu demonstravo puikius lankomumo rezultatus.

Konkurso organizatoriai