PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS „PROFESIONALIAUSIAS PREKYBININKAS 2019“

Kovo 28 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko respublikinis mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Profesionaliausias prekybininkas 2019“. Šiame konkurse dalyvavome ir mes – PV – 16 grupės mokinė Erika Ramanauskaitė ir PR – 18 grupės mokinė Dalia Užkurienė ir profesijos mokytoja T.Butkevičienė. Konkurse dalyvavo 16 mokinių iš 8 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.
Konkurso dalyviai burtų keliu buvo sugrupuoti į komandas po du mokinius ir atliko prekybos darbuotojo praktines užduotis: rengė kosmetikos gaminių pristatymą, atliko pastabumo užduotį, aptarnavo pirkėją kompiuteriniu kasos aparatu, užpildė kasos pajamų orderį. Atliktas mokinių užduotis stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė UAB „VAGOS prekyba“ knygyno vedėja Violeta Murzienė, MAXIMA LT, UAB parduotuvės pamainos viršininkė Brigita Purlytė, UAB „Eirta“ komercijos direktorė Rūta Balčiūnienė.
Vertinimo komisijai susumavus rezultatus, II vietą laimėjo – mūsų mokyklos mokinė Dalia Užkurienė ir Artūras Švedas Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokinys. Erika Ramanauskaitė gavo pastabiausios dalyvės prizą.
Konkurso dalyviams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir socialinių partnerių dovanomis.
Konkurso metu, profesijos mokytojai dalyvavo paskaitoje „Mokytojo savimotyvacija asmenybės ugdymui“ bei Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus vedėjos dr. Renatos Veršinskienės ir profesijos mokytojo Mindaugo Bartkaus paskaitoje „Mokomosios elektroninės parduotuvės Inobiotau pritaikymo ugdymo procese pristatymas“.

Profesijos mokytoja Teresė Butkevičienė