ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „OLYMPIS -2019 PAVASARIO SESIJA“

Kovo mėnesį vyko konkursai „Olympis -2019 pavasario sesija“. Mūsų mokyklos pirmo kurso mokiniai labai aktyviai dalyvavo anglų kalbos olimpiadoje. Norėdami pasitikrinti savo anglų kalbos žinias, atliko įvairias ir įdomias užduotis.

Norime pasidžiaugti, kad mokiniai užėmė net 10 prizinių vietų! I-ąją vietą užėmė AP-18 gr. mokinys Mindaugas Zolba. II-ąją vietą užėmė net 5 mokiniai: Tomas Skaburskis (AP-18 gr.), Edvinas Ralickas (AP-18 gr.), Gintarė Maciukaitytė (PR-18 gr.), Ugnius Jankauskas (TP-18 gr.), Paulius Pekoris (TP-18 gr.). III-iąją vietą užėmė 4 mokiniai: Lukas Matiukas (TP-18 gr.), Donatas Paulėnas (AP-18 gr.), Linas Rudinskas (AP-18 gr.) ir Aironas Milaknis (AP-18 gr.).

Prizines vietas užėmę mokiniai gaus 1-3 laipsnių diplomus. Visi kiti, dalyvavę konkurse „Olympis -2019 pavasario sesija“, gaus pažymėjimus, patvirtinančius mokinių pasiekimus.

Konkursai pasibaigė, dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams!

Anglų kalbos mokytojos L. Čikinienė ir J. Tamošiūnienė