NAUDINGAS SUSITIKIMAS

Balandžio 5 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai ir mokytojai susitiko su restorano „Nykščio namai“ direktore Daiva Indriūniene, restorano administratore Irma Kavoliene, vyr.virėja Renata Račkauskiene. Direktorė pristatė restoraną, jo darbuotojų kolektyvą, supažindino su darbo sąlygomis, mokinių įdarbinimo galimybėmis. Restorano administratorė I.Kavolienė akcentavo, kad norintys įsidarbinti turi turėti ne praktinių įgūdžių, bet ir asmeninių savybių, tokių kaip noras dirbti, drąsos tobulėti ir pasiekti daugiau. Direktorė išsakė lūkesčius, kad galėtų priimti virėjo mokymo programos mokinius atlikti praktikų ar įdarbinti. Mokyklos vadovai pažadėjo keletą gabių, motyvuotų ir darbščių mokinių nukreipti praktikai atlikti ar įsidarbinti į restoraną „Nykščio namai“ Anykščiuose.

Profesinio mokymo skyriaus vedėja D.Tumelionytė