KREPŠINIS 3 x 3

Balandžio 17 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko krepšinio turnyras 3×3. Jame dalyvavo pagrindinio ugdymo programų įvairių klasių mokiniai iš Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos, Šimonių ir Alizavos pagrindinių mokyklų, Salamiesčio pagrindinės mokyklos ir Antašavos mokyklos – daugiafunkcio centro, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos bei Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos.

Vaikinai gausiai susirinko ir suformavo devynias komandas, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Merginos žaidė rato sistema, nes dalyvauti panoro penkios komandos. Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad trečiąją vietą užėmė „KTVM 2“ komandos merginos:  Sandra Palaimaitė, Anelė Kavaliauskaitė, Karolina Vilimaitė, Rugilė Kigaitė. Antroje vietoje liko gimnazistės Eisvydė Nakaitė, Inesa Rasimavičiūtė, Viktorija Kučinskaitė, Ernesta Klimavičiūtė. Pirmosios vietos medaliais pasipuošė šeimininkės Eglė Indrikaitė, Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė. Vaikinams sužaidus pogrupius, išsiaiškinome keturias stipriausias komandas („Gimnazija 1“, „Noriūnai“, „Alizava 1“, „Gimnazija 2“), kurios toliau tęsė kovas dėl prizinių vietų. Trečiąją vietą iškovojo „Alizaviečiai“: Jaunius Palilionis, Mantas Babachinas, Deimantas Kacinauskas, Kajus Gudonis. Antrąją vietą laimėjo gimnazijos pirmoji komanda: Rokas Bartaševičius, Edvinas Virbickas, Paulius Motuzas. Aukso medalius iškovojo gimnazistų antroji komanda: Robertas Labeckis, Geraldas Minkevičius, Kasparas Valauskas, Tomas Kurkauskas. Pertraukėlių metu vyko baudų ir tritaškių konkursai. Baudas taikliausiai metė ir užėmė prizines vietas šie mokiniai: III v. – Aistė Peciukonytė (Gimnazija), II v. – Mantas Babachinas (Alizava), I v. – Deividas Kavčinskas (Noriūnai). Tritaškių konkurso nugalėtojai: III v. – Mantvydas Jasiūnas (Antašava), II v. – Arijus Šližys (Alizava), I v. – Eisvydė Nakaitė (Gimnazija). Nugalėtojai apdovanoti prisiminimo medaliais, o mokykloms įteikta dalyvių atminimo nuotrauka.

Dėkojame teisėjams kupiškėnui Mantui Židoniui ir Kupiškio TVM mokiniui Vygantui Kavaliauskui, pardavėjo modulinės profesinio mokymo programos mokinėms, kurios renginio metu tobulino praktinius įgūdžius , suteikdamos galimybę dalyviams įsigyti gaiviųjų gėrimų, mokyklos keptų bandelių ir kitų užkandžių. Taip pat dėkojame visiems, susirinkusiems ir nepabūgusiems išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje. Džiaugiamės Jūsų aktyvumu žaidžiant, palaikant draugus, būnant tarp bendraminčių. Ačiū!!!

Varžybų organizatorės, mokytojos
Jūratė Ažubalytė,