VELYKINIAME MOKINIŲ STALO TENISO TURNYRE IŠKOVOTI 5 APDOVANOJIMAI

Balandžio 19 d. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Velykinis stalo teniso turnyras Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Jame dalyvavo Kupiškio miesto ir rajono mokyklų mokiniai. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos garbę gynė Laura Vizbickaitė, Karolina Vilimaitė, Deividas Dzikavičius, Giedrius Tijušas, Linas Samuilovas ir Erikas Naujokas. Mūsų mokiniai žaidė puikiai.

Kupiškio TVM merginos, mokytoja Diana Balužytė užėmė 3-iąją vietą, Karolina Vilimaitė iškovojo 2-ąją, Laura Vizbickaitė tapo varžybų čempione. Tarp vaikinų Deividas Dzikavičius užėmė 2-ąją vietą, o Giedrius Tijušas tapo varžybų čempionu. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o pirmas vietas užėmę mokiniai – taurėmis ir medaliais. Sveikiname visus dalyvius!