TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS

2019 m. balandžio 19 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato salėje vyko kasmetinio bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinis teisinių žinių konkursas-protmūšis  „Temidė“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinių komanda, kuri užėmė trečiąją vietą.  Konkurse dalyvavo antro kurso virėjo modulinės profesinio mokymo programos VR-17 gr. mokinė Alma Dilytė ir pirmo kurso apdailininko (statybininko) modulinės profesinio mokymo programos AP-18 gr. mokiniai Aironas Milaknis, Šarūnas Petrauskas, Aurimas Staškevičius ir Edvinas Ralickas. Šio konkurso tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų, tėvų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą.

Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė