DAŽĖ KIAUŠINIUS IR KEPĖ PYRAGĄ

2019 m. balandžio 24 d. socialinio darbuotojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos I kurso mokiniai kartu su maisto ruošimo technologijos profesijos mokytojomis Nijole Vasiliauskiene, Daiva Daukšiene, Gailute Tamašiūniene-Latve susitikome su socialiniais partneriais. Atvelykio laikotarpiu vykdėme edukacinę veiklą. Kupiškio socialinių paslaugų centro padalinių Krizių centro ir Savarankiško gyvenimo namų gyventojai turėjo galimybę kartu su SD-18 grupės mokiniais dažyti kiaušinius ir kepti pyragą.  Maisto ruošimo technologijos laboratorijoje buvo didžiulis šurmulys, gyventojai dalinosi patirtimi, mokiniai džiaugėsi galėdami bendrauti su gyventojais. Bendras darbas pavyko, kiaušiniai buvo nuspalvinti margomis spalvomis, pyragas buvo tirpstantis burnoje. Su kiekviena edukacine veikla mokiniai gauna bendravimo įgūdžių, poreikių vertinimo, įžvalgumo, supratimo patirtį. Su socialiniais partneriais aptarėme, kad tokios veiklos naudingos abiems pusėms, tad dar susitiksime ir tikrai ne vieną kartą.

Vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė