FUTBOLO NAUJIENOS

Gegužės 6 d. startavome Kupiškio rajono moksleivių lauko futbolo 7×7 lygoje. Futbolo lyga vyks keturiais turais, o joje dalyvauja septynios komandos: FC Kupiškio merginos, Kupiškio KKSC 2007, Kupiškio KKSC 2005, Skapiškis, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla (KTVM), Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija, Pandėlio gimnazija. Mūsų mokyklos komandoje žaidė Tomas Jakštas, Giedrius Binkis, Gražvydas Kardauskas, Ričardas Ališauskas, Linas Samuilovas, Martynas Grenoveckas, Paulius Pekoris, Vygantas Kavaliauskas. Pirmosios varžybos vyko tarp KTVM ir Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos komandų, rezultatu 3-1 laimėjo KTVM. Kitas varžybas žaidėme su Kupiškio merginomis ir taip pat laimėjome. Puikus startas, bet laukia dar ilgas kelias iki pabaigos. Sekite naujienas, o dar geriau ateikite mūsų palaikyti į Kupiškio centrinį stadioną gegužės 27 dieną.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė