BAIGĖSI TARPGRUPINĖS FUTBOLO VARŽYBOS

Gegužės 14 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos stadione baigėsi tarpgrupinės futbolo varžybos. Rezultatai:

III-ąją vietą iškovojo merginų komanda (Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Laura Vizbickaitė, Dovilė Kubilūtė, Erika Audzijonytė, Eglė Indrikaitė, Karolina Vilimaitė ir mokytojos Diana su Jūrate).

II-ąją vietą ir sidabro medaliais pasipuošė KTVM vaikinų komanda (Ugnius Jankauskas, Giedrius Binkys, Paulius Pekoris, Ričardas Ališaukas, Gražvydas Kardauskas, Vygantas Kavaliauskas, Tomas Giriūnas, Tadas Gabriūnas, Tomas Jakštas ir Deividas Dzikavičius).

I-oji vieta atiteko Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniams. Prizininkai apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais medaliais.

Tačiau futbolas dar nesibaigė, vaikinai kovos Kupiškio mokinių lygoje ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos direktorės taurės turnyre, o merginos žais Utenos apskrities varžybose.

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė