ŠALIES MOKYTOJŲ VARŽYBOSE IŠKOVOTOS DVI TAURĖS

Gegužės 18 – 19 dienomis Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojai: Jūratė Ažubalytė, Kęstutis Mekšėnas, Diana Balužytė vyko į Trakų r., Verubės stovyklą, kurioje vyko kasmetinis šalies mokytojų teorinis ir praktinis turizmo seminaras – sąskrydis. Šių metų tema – „Turizmo renginiai: turinys, formos, ir sklaida“. Prie jų prisijungė buvęs mokyklos mokiniai Darius Vanagas ir Mantas Paškevičius. Komandos atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Kėdainių ir kt.

Pirmąją dieną dalyvavome kombinuoto turistinio maršruto varžybose, komandų prisistatymo ir kulinarinio patiekalo pagaminto turistinėmis sąlygomis konkursuose, orientavomės naktį. Antrąją dieną dalyvavome turistinių kliūčių rungtyse. Varžybose dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes (iki 40 m., nuo 40 m.). Organizatoriai vertino dviejų dienų rezultatus, skaičiavo taškus ir rinko nugalėtojus. Amžiaus grupėje iki 40 metų Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda (Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė, Darius Vanagas ir Mantas Paškevičius) užėmė antrąją vietą. Amžiaus grupėje nuo 40 metų Kęstutis Mekšėnas taip pat iškovojo antrąją vietą. Patiekalo gaminimo rungtyje iškovojome 2-ąją vietą, orientavimosi naktį varžybose Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė užėmė 1-ąją vietą.

Prizininkai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įsteigtomis taurėmis, medaliais, diplomais bei įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Džiaugiamės turiningai praleistu savaitgaliu bei įgytomis žiniomis, dėkojame organizatoriams.