MOKINIŲ PAVASARIO KROSE IŠKOVOTI TRYS MEDALIAI

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras, gegužės 21 dieną, organizavo mokinių pavasario kroso varžybas. Jame dalyvavo didelis būrys Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių: Dovilė Kubiliūtė, Anelė Kavaliauskaitė, Vygantas Kavaliauskas, Paulius Pekoris, Lukas Matiukas, Kornelijus Mucha, Deivydas Masiulionis, Tadas Bagužis, Arturas Chapukas, Deividas Dzikavičius, Tomas Jakaitis.

Mokiniai pagal amžių buvo suskirstyti į atskiras grupes. Mūsų merginos dalyvavo 500 metrų bėgimo rungtyje, o vaikinai 1000 metrų rungtyje. Puikiai krose bėgti sekėsi pirmo kurso technikos priežiūros ir verslo darbuotojo mokymo programos TP-18 gr. mokiniui Deivydui Masiulioniui, kuris iškovojo II-ąją vietą, antro kurso prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos PV-17 gr. mokinės Dovilė Kubiliūtė iškovojo II-ąją, o pirmo kurso virėjo mokymo programos mokinė Anelė Kavaliauskaitė III-iąją vietas. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė ir J.Ažubalytė