FUTBOLAS ANT SMĖLIO

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos sporto renginiai tęsiasi. Birželio 6 d. prie Kupiškio marių esančioje smėlio aikštelėje rinkosi futbolistai ir varžėsi dėl Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos direktorės Linos Kaušakienės taurės. Turnyre dalyvavo keturios komandos: „Alizava“ (sporto instruktorius A. Baziukas), „Skapiškis“ (sporto instruktorius I. Šap), „Gimnazistai“ (sporto instruktorius R. Puntuzas), „KTVM“ (mokytojos D. Balužytė, J. Ažubalytė). Dalyviai žaidė rato sistema, du kėlinius po 10 min., rungtynių vyriausiasis teisėjas buvo Ričardas Puntuzas. Žaidėjai alinančiame karštyje demonstravo žaidimo įgūdžius, džiugino žiūrovus taikliais, o kartais ir netikėtais įvarčiais. Bėgant laikui rezultatų lentelėje aiškėjo prizininkai. Ketvirtoje vietoje liko komanda „Skapiškis“. Trečiosios vietos medaliais pasidabino komandos „Alizava“ žaidėjai. Tarp jų žaidė dvi merginos, tai Ugnė Užusienytė ir Adelė Baronaitė. Antrosios vietos laimėtojais, paskutinėmis lemiamos kovos minutėmis nebeatlaikę varžovų spaudimo, tapo komanda „KTVM“ (Giedrius Binkys, Deividas Dzikavičius, Gražvydas Kardauskas, Linas Samuilovas, Mažvydas Valunta ir Rimantas Stašys). Aukso medalius ir pagrindinį prizą iškovojo „Gimnazistai“. Jie nepralaimėjo nei vienų rungtynių, nes situacijose, kai rezultatas nebuvo jų naudai, gebėjo nepasiduoti ir suvaldyti emocijas.

Dėkojame visiems dalyviams! Iki susitikimo kitose sportinėse veiklose.

Kūno kultūros mokytojos J. Ažubalytė ir D. Balužytė