KUPIŠKIO TVM FUTBOLININKĖS UTENOS APSKRITIES MERGINŲ FUTBOLO PIRMENYBĖSE

Birželio mėn. startavo 2019 m. Utenos apskrities merginų futbolo pirmenybės. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovauja mokinės: Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Agnė Kavaliauskaitė, Erika Audzijonytė, Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Anelė Kavaliauskaitė, Dovilė Kubiliūtė, mokytojos: Jūratė, Dalia ir Diana. Varžybos bus vykdomos dviejų ratų sistema, kur komandos susitiks po 2 kartus tarpusavyje birželio, rugsėjo ir spalio mėn.

Birželio 2 ir 14 d. Utenoje KTVM komanda (Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Eglė Indrikaitė, mokytojos Jūratė, Dalia ir Diana) žaidė rungtynes su Visagino, Molėtų ir dviem Utenos komandomis. Birželio pabaigoje žaisime Anykščiuose su Ignalinos ir Anykščių komandomis. Galutinius rezultatus paskelbsime spalio mėn.

Sėkmės merginoms!

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė