NAUJUS MOKSLO METUS PASITINKAME SPORTUODAMI

Rugpjūčio 24-25 d. Kupiškio P.Matulionio progimnazijos sporto salėje, „Pagardų“ tinklinio aikštelėje vyko Kupiškio r. seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai ir mokytojai. Dalyvavome krepšinio 3×3, smiginio, stalo teniso, tinklinio varžybose.

Mūsų mokyklos merginų komanda (Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Monika Čepokaitė ir būsima pirmo kurso mokinė Rasa Indrikaitė) krepšinio varžybose 3×3 užėmė 2-ąją vietą, o mokytojos (Jūratė Ažubalytė, Dalia Šeinauskienė, Diana Balužytė ir trenerė Rūta Šilinytė) iškovojo 1-ąją vietą. Mokyklos vaikinų komanda (Gražvydas Kardauskas, Deividas Dzikavičius ir Lukas) užėmė 6-ąją vietą.

Stalo teniso varžybose Deividas Dzikavičius užėmė 4-ąją vietą.

Smiginio varžybose mokytojos iškovojo 4-ąją vietą.

Tinklinio varžybose Gražvydas Kardauskas, Deividas Dzikavičius, mokytoja Diana pogrupyje užėmė 2-ąją vietą ir pateko į pusfinalį, kur nusileido Kupiškio seniūnijos komandai ir dėl 3 vietos susikovė su Subačiaus seniūnija. Atkakli kova vyko taškas į tašką, bet deja teko pripažinti varžovų pranašumą.

Ačiū visiems už dalyvavimą!

Kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė