„MOTERYS FUTBOLO RITMU“ TURNYRE IŠKOVOTI SIDABRO MEDALIAI

Rugsėjo 5 dieną Utenos „Utenio“ stadione vyko moterų futbolo turnyras, pavadintas „Moterys futbolo ritmu“. Jame dalyvavo 14 komandų.

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai atstovavo mokytojos Dalia Šeinauskienė, Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė ir mokinės Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Rasa Indrikaitė, Paula Kavaliauskaitė. Pogrupyje iškovojome pirmąją vietą ir užsitikrinome vietą žaisti finale. Po atkaklios kovos nusileidome šeimininkėms Utenos komandai rezultatu 1-0. Buvome apdovanotos medaliais, futbolo marškinėliais bei kitais rėmėjų prizais. KTVM geriausia žaidėja išrinkta Laura Vizbickaitė, kuri buvo apdovanota specialiu prizu.

Turnyro esmė – dėmesys moterims. Dėkojame organizatoriams už puikų turnyrą „Moterys futbolo ritmu“ ir sveikiname merginas iškovojusias 2-ąją vietą!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė ir J.Ažubalytė