BĖGIMO VARŽYBOSE IŠKOVOTOS PRIZINĖS VIETOS

Rugsėjo 13 d. Kupiškio centre vyko didžiulės bėgimo varžybos olimpiečio A.Antipovo ir Kupiškio r. savivaldybės taurei laimėti. Jame dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai: Viktorija Venslovaitė, Deividas Dzikavičius, Titas Jankauskas, Deivydas Masiulionis, Edvardas Kurulis, Deividas Kavčinskas, Nedas Kerna ir kūno kultūros mokytojos.

Dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į atskiras grupes. Visiems teko įveikti 1 km. distanciją. Geriausi bėgime sekėsi Deividui Dzikavičiui kuris iškovojo 1-ąją vietą, Titui Jankauskui-2 vieta ir mokytojai Dianai, kuri taip pat iškovojo 1-ąją vietą. Visi dalyviai įveikę distanciją buvo apdovanoti atminimo medaliais, o prizines vietas iškovoję dalyviai medaliais ir taurėmis.

Ačiū visiems dalyvavusiems, Jūs visi esate nugalėtojai!

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė