DALYKINĖ IŠVYKA Į STATYBOS OBJEKTĄ

2019 rugsėjo 11 dieną apdailininko (statybininko) mokymo programos AP19/2 ir AP19/3 grupės mokiniai  buvo nuvykę į rekonstruojamą Kupiškio autobusų stoties pastatą. Šiame objekte bendrastatybinius darbus atlieka UAB ,,INFES“.  Mus pasitiko minėtos įmonės darbų vadovas. Darbų vadovas supažindino su statybos objektu, bei jame vykdomais bendrastatybiniais  lauko ir vidaus darbais: trinkelių klojimu, dekoratyvinio tinko įrengimo technologija, aliuminio konstrukcijų atsparių aukštai temperatūrai montavimu, pakabinamų lubų įrengimu, sieninių ir grindinių plytelių klijavimu, dažymo darbų technologija, kabančių laiptų įrengimo ypatumais, lifto įrengimo niuansais, šildomų vandeniu  grindų privalumais.

Mūsų grupės draugas Gvidas realioje darbo aplinkoje klijavo grindų plyteles. Objekte dirbančių meistrų vertinimu, Gvidas užduotį atliko puikiai.

Į objektą mus lydėjo profesijos mokytojai K. Šakickas ir V. Zovė.

Ką pamatėme, sužinojome, išbandėme, pritaikysime savo būsimojoje apdailininko specialybėje.

AP 19/2 grupės mokiniai