DALYKINĖ IŠVYKA Į STATYBOS OBJEKTĄ

2019 rugsėjo 13 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos apdailininko (statybininko) mokymo programos AP-19/1 ir AP-18 grupių mokiniai buvo išvykę į Kupiškio centro rekonstruojamą bibliotekos pastatą. Rekonstrukcijos darbus atlieka UAB ,,INFES“. Darbų vadovas Andrius supažindino su objekte atliekamais statybos apdailos darbais: gipso kartono plokščių montavimu, pakabinamų lubų iš gipso įrengimu, metalinio karkaso montavimo technologija, šildomų grindų įrengimo technologija, senovinio autentiškumo pastato elementų atkūrimu ir kitais rekonstrukcijos darbais. Mokiniams Š. Petrauskui, Z. Kolosovui teko išbandyti gipso kartono plokščių pjaustymą ir montavimą prie metalinio karkaso.

Darbų vadovas  supažindino su objekte įrengtomis šildymo bei vėdinimo sistemomis.

Mokiniai šia išvyka liko patenkinti, nes realiai susipažino su objekte vykdomais statybos montavimo ir apdailos darbais. Į statybos objektą mokinius lydėjo statybos darbų profesijos mokytojai ekspertai V. Zovė ir K. Šakickas.

AP-19/1 grupės mokiniai