PROJEKTO „MES RŪŠIUOJAM“ REZULTATAI

Kupiškio technologijos ir verslo mokykla dalyvauja projekte „Mes rūšiuojam“. Susumavus rezultatus už 2018-2019 m. m. mokykla gavo 367,17 eurus sporto prekėms išsirinkti.

Už pasiektus puikius rezultatus 17 švietimo įstaigų papildomai skirta taškų (1 taško vertė – 1 euras) projekto partnerių prizams išsirinkti, tarp jų ir Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, kuriai projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai skyrė 30 taškų – 30 eurų. Taip pat norime pasidžiaugti, kad Kupiškio technologijos ir verslo mokykla neapleidžia lyderių pozicijos tarp kelių šimtų dalyvaujančių Lietuvos mokyklų šiame projekte.

Projekto koordinatorės socialinė pedagogė Jovita Mačienė, kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė labai džiaugiasi ir dėkoja visiems Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie aplinkos taršos mažinimo ir reikalingų prizų įsigijimo. Sieksime dar geresnių rezultatų 2019-2020 m. m.

AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė, D.Balužytė ir socialinė pedagogė J.Mačienė