PAŽINTINĖ IŠVYKA

2019 rugsėjo 18 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos TP-19 ir TP-17 grupių mokiniai buvo išvykę į įmones UAB „Narjanta“ servisą ir „Massey Ferguson“ traktorių atstovą Kupiškyje – UAB „EWA“. Mokiniai susipažino su serviso darbo ypatumais, atliekamomis paslaugomis ir darbo specifika. Konsultantas – pardavėjas Vaidas Budriūnas paaiškino, nuo ko prasideda automobilio remontas, nuvedė apžiūrėti automobilių elektros ir maitinimo sistemų diagnostikos įrangą. UAB „EWA“ vadybininkas Robertas Jasiūnas supažindino su naujausia žemės dirbimo technika ir padargais, supažindino su pneumatiniu slėginių (hidraulinių) žarnų montavimo įranga.
Mokiniai šia išvyka liko patenkinti, nes realiai susipažino su darbo organizavimo vieta, įranga ir technika. Išvykos metu mokinius lydėjo technikos priežiūros verslo darbuotojo profesijos mokytojai V. Užkuras ir P. Gintautas.

Profesijos mokytojas P. Gintautas