VIRĖJŲ KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS UTENOS REGIONINIAME PROFESINIO MOKYMO CENTRE

2019 metų rugsėjo 25 dieną virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai, lydimi profesijos mokytojos Nijolės Vasiliauskienės vyko į Utenos regioninio profesinio mokymo centro sektorinį praktinio mokymo centrą, kuriame vyko praktinio mokymo pamokos. Pyrago ir konditerijos gamybos laboratorijoje konditerijos profesijos mokytoja Aida Tuzienė supažindino mokinius su  įrenginiais, kurie bus naudojami konditerinių kepinių gamybos procese. Naudojantis receptūromis ir reikiama įranga mokiniai turėjo paruošti tešlą keksiukams, įdarus ir kremą keksiukų dekoravimui. Pirmo kurso virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai susipažino su įrengimais, jų veikimo principu, konditerio  darbo specifika, darbo saugos ir sveikatos reikalavimais. Praktinės pamokos būsimiems virėjams buvo labai naudingos. Įgijome naujų kompetencijų  ir profesinių įgūdžių.

Profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė