KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

2019 m. spalio 3 dieną mokiniai laikė Konstitucijos egzaminą. Šį konkursą jau 13-ąjį  kartą organizuoja LR Teisingumo ministerija, konkurso globėjas –  Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Konkurso tikslai:

1.      Skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu;
2.      Mokiniams suprantamais būdais pateikti Lietuvos valstybės sandaros sampratą, supažindinti su valstybės simboliais, valstybės organų kompetencijomis;
3.      Ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

I etape dalyviams buvo pateikta 30 uždarų klausimų. Mokiniai, teisingai atsakę į 23 ir daugiau klausimų, kviečiami dalyvauti II etape. Patikrinus egzamino dalyvių atsakymus, nugalėtoju tapo Deividas Kavčinskas iš AP-19/2 grupės. Šiemet egzamine dalyvavome ir 8 – 10 klasių kategorijoje. Mūsų dešimtokai taip pat rašė Konstitucijos egzaminą. Gerai sekėsi Domantui Kizniui, Laimiui Matiukui ir Renatui Gražiui.

II etapas vyks spalio 17 dieną. Sėkmės jame palinkėkime Deividui Kavčinskui.

Istorijos mokytoja Asta Petrulienė