KUPIŠKIO TVM VAIKINAI LAUKO FUTBOLO LYGOS 7X7 TURNYRO ČEMPIONAI

Spalio 15 d. baigėsi Kupiškio r. mokinių lauko futbolo lygos 7×7 varžybos. Futbolo lyga vyko keliais turais (prasidėjo gegužės mėn, ir baigėsi spalio mėn.). Turnyre dalyvavo Kupiškio r. Skapiškio, Alizavos pagrindinių mokyklų mokiniai, Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių komandos.

„KTVM“ komanda: Giedrius Binkys, Gražvydas Kardauskas, Martynas Grenoveckas, Deividas Kavčinskas, Lukas Mikalajūnas, Liutauras Gatulis, Gabrielius Vilimas, Mantas Baronas, Dainius Matiukas, Ričardas Ališauskas, Paulius Pekoris, Vygantas Kavaliauskas, Mažvydas Valunta, Rimantas Stašys, Tomas Jakštas, Linas Samuilovas iškovojo 1-ąją vietą.

Ačiū organizatoriams taip pat visiems vaikinams už dalyvavimą turnyre ir puikų žaidimą!

Kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė