NAUJAS IŠŠŪKIS

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos neformaliojo švietimo veiklos neapsiriboja mokyklos teritorija. Spalio 16 dieną merginos: Monika Čepokaitė, Eglė Indrikaitė, Laura Vizbickaitė, Karolina Čepaitė, Rasa Indrikaitė, Paula Kavaliauskaitė, mokytojos Diana ir Jūratė žaidė boulingą Panevėžio „Alex Club“. Sudarėme dvi komandas po keturis žaidėjus ir varžėmės tarpusavyje sumuojant keturių partijų rezultatus. Neišmatuojamos emocijos žaidimo metu, patarimų gausa norint aplenkti varžoves ir asmeniški technikos elementų išradimai apibūdinami tik „wau“ ir „super“. Žiūrint į komandinius rezultatus geriau sekėsi Dianai, Rasai, Karolinai ir Paulai, jos bendrai surinko 1498 taškus. Renkant tris daugiausia taškų surinkusias dalyves vietos pasiskirsto taip: III vieta – Laurai (387 tašk.), II vieta – Jūratei (389 tašk.), I vieta – Rasai (420 tašk.). Šį kartą ne rezultatai buvo svarbiausi, o gera nuotaika, aplinkos pakeitimas ir naujos veiklos.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė