VILNIAUS RAJONO PRAKTINIO MOKYMO CENTRE

2019 spalio 2 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos technikos priežiūros verslo darbuotojo  mokymo programos TP-18 grupės mokiniai buvo išvykę į Vilniaus rajone esantį, Bukiškio sektorinį praktinio mokymo centrą. Mokykla Lietuvoje garsėja kaip naujausią įrangą mokymo tikslams turintis ir naudojantis praktinio mokymo centras. Mokiniams buvo pravestos praktinės pamokos, tema: dyzelinių ir benzininių variklių maitinimo sistemų ypatybės, remontas ir priežiūra. Užsiėmimų metu buvo pagilintos automobilių maitinimo sistemų žinios, patobulinti priežiūros ir remonto įgūdžiai.

Lydintys mokytojai susipažino su visa centro turima infrastuktūra bei technine įranga. Išvykos metu mokinius lydėjo technikos priežiūros verslo darbuotojo profesijos mokytojai V. Užkuras ir P. Gintautas.

Profesijos mokytojai V. Užkuras ir P. Gintautas