TARPTAUTINĖ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA KINGS

KINGS olimpiada – akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, vienijanti mokyklas visoje Lietuvoje. Rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis Lietuvoje vyko tarptautinės KINGS olimpiados pirmasis etapas. Mūsų mokyloje anglų kalbos pamokų metu 9-12 klasių mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti  anglų kalbos KINGS olimpiadoje. Iš viso dalyvavo 56 mokiniai. Mokiniai, surinkę daugiau negu 50%, turėjo galimybę sudalyvauti finaliniame etape.  Džiaugiamės, kad 31 mokinys pateko į finalą. Net penki mokiniai surinko 100% (Mantas Baronas (1G-19/2 kl.), Gabrielė Šimonytė (VR-19 gr.), Mantas Šimonis (AP-19/1 g), Emilis Kazakevičius (AP-19/1 gr.), Tomas Skaburskis (AP-18gr.). Aštuoni mokiniai surinko nuo 90%- 99%.

Savo jėgas tarptautiniame olimpiados KINGS finaliniame etape, kuris vyko spalio 26 d. Panevėžyje, išbandė 7 mokiniai: Mantas Šimonis (AP- 19/1 gr.), Gabrielė Šimonytė (VR-19 gr.), Miglė Lungytė (PR-19 gr.), Donatas Paulėnas (AP-19 gr.), Gintarė Maciukaityt(PR-18 gr.), Ugnius Jankauskas (TP-18gr.), Gintarė Pupelytė(VR-18gr.). Kiekvienas dalyvis gavo sertifikatą ir rašiklį dovanų. Džiaugiamės, jog jau šiandien galime pasidalinti anglų kalbos finalo rezultatais ir suteikti progą kiekvienam mokiniui išsiaiškinti, kokį rezultatą jie pasiekė! Tikimės, jog anglų kalbos finalo metu mokiniai pasisėmė daug naudingos informacijos, galbūt išmoko naujų dalykų, o galbūt atrado savo žinių spragas ir dabar žino, kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti! Mes nekantriai laukiame nacionalinio reitingo bei šio semestro nugalėtojų sąrašo!

Dalyvaudami olimpiadose mokiniai auga, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, susipažįsta su konkurencija ir tobulina ne tik savo akademinius, bet ir emocinius bei socialinius įgūdžius – tai labai svarbu kiekvienos bręstančios asmenybės tobulėjimui!

Dėkojame mokyklos direktorei už suteiktą galimybę nuvykti ir sudalyvauti olimpiados finale.

Anglų kalbos mokytojos J. Tamošiūnienė ir L.Čikinienė