STIPRIAUSI MOKYKLOS MOKINIAI VARŽĖSI TRIJOSE RUNGTYSE

2019 m. lapkričio 12 d. mokyklos treniruoklių salėje vyko štangos stūmimo, pritūpimų su štanga ir prisitraukimų varžybos.

Štangos stūmimo rungtyje 3-ioji vieta atiteko Lukui Rasimavičiui (išstūmė 100 kg. svorį), 2-ąją vietą užėmė Gabrielius Verseckas (112,5 kg.), o 1-ąją vietą iškovojo Edvardas Kurulis (117,5 kg.).

Pritūpimų su štanga rungtyje 3-ioji vieta atiteko Dovydui Latvėnui (pritūpė su 105 kg. svoriu), 2-ąją vietą užėmė Gabrielius Verseckas (120 kg.), 1-ąją vietą iškovojo Edvardas Kurulis (160 kg.).

Prisitraukimų rungtyje 3-ioji vieta atiteko Edvardui Kuruliui (15 prisitraukimų), 2-ąją vietą užėmė Laimis Matiukas (17), 1-ąją vietą iškovojo Arturas Chapukas (20).

Mokiniai, užėmę prizines vietas, buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais prizais – medaliais. Stipriausiu ir geriausiu visų rungčių dalyviu pripažintas AP-19/2 gr. mokinys Edvardas Kurulis, kuris buvo apdovanotas medaliu.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!

Kūno kultūros mokytojos D.Balužytė ir J.Ažubalytė