KREPŠINIS ANYKŠČIUOSE

Lapkričio 27 dieną dalyvavome draugiškame krepšinio turnyre kurį organizavo Alantos technologijos ir verslo mokyklos Anykščių skyrius. Tarpusavyje susitiko trys komandos: „Anykščių veteranai“, „ATM“ (Anykščių technologijos mokykla), „KTVM“ (Kupiškio technologijos ir verslo mokykla). Mūsų mokyklos komandos sudėtyje žaidė: Deividas Kavčinskas, Rokas Kalvelis, Gvidas Lukšys, Dangyras Butautas, Ramūnas Skapas, Deividas Dzikavičius, Aurimas Staškevičius, Arnas Šveikauskis, Vygantas Kavaliauskas. Pirmasis susitikimas su Alantos technologijos ir verslo mokyklos Anykščių skyriaus mokinių komanda baigėsi mūsų pergale rezultatu 41:70. Kupiškėnai nuo pat pradžių diktavo sau parankaus žaidimo taisykles. Antrosios rungtynės su veteranais įnešė sumaišties, nes veteranai demonstravo solidų krepšinį ir pirmajame kėlinyje spurtavo į priekį. Truputi pakeitę žaidimo stilių, surengę greitas atakas persvėrėme rezultatą savo naudai ir rungtynes laimėjome rezultatu 52:73. Turnyro dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Komanda „Anykščių veteranai“ likę be pergalių skanavo naminius sausainius, „ATM“ mėgavosi keksiukais, o „KTVM“ nepatyrusi pralaimėjimų iš salės išėjo su didžiuliu tortu. Draugiški turnyrai teikia visokeriopą naudą. Mokiniai turi galimybę tobulinti žaidimo įgūdžius, užmezgamos naujos bendradarbiavimo galimybės, ugdomas aktyvių žmonių sąmoningumas bei kitos savybės. Dėkojame už puikų turnyrą.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė Diana Balužytė