KUPIŠKIO TVM VAIKINAI SALĖS FUTBOLO TURNYRE IŠKOVOJO BRONZĄ

Lapkričio 29 d. Kupiškio P.Matulionio progimnazijoje vyko mokinių salės futbolo 5×5 varžybos. Be Kupiškio mokyklų dalyvavo svečiai iš Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos. Kupiškio TVM komanda iškovojo 3-ąją vietą. Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis.

Taip pat vyko mokinių lauko futbolo lygos 7×7 turnyro apdovanojimai. Kaip jau rašėme, mūsų mokyklos mokiniai spalio mėn. tapo čempionais. Jiems buvo įteikti medaliai ir gražuolė taurė, kurią įsteigė Rimantas ir Vytaras Radzevičiai. Geriausiu „KTVM“ komandos žaidėju buvo pripažintas TP-18 grupės mokinys Giedrius Binkys, kuriam atiteko prizas-futbolininko statulėlė.

Ačiū organizatoriams taip pat visiems vaikinams už dalyvavimą turnyruose ir puikų žaidimą!

Kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė