TARPGRUPINĖS KREPŠINIO VARŽYBOSE PIRMĄ KARTĄ ČEMPIONĖMIS TAPO MERGINOS

Nuo rudens prasidėjusios tarpgrupinės krepšinio varžybos baigėsi gruodžio 2 d. Iš viso dalyvavo 9 komandos.

Rezultatai:

III – ąją vietą iškovojo TP-19 grupės mokinių komanda: Ramūnas Skapas, Dangyras Butautas, Giedrius Baltrušaitis, Liutauras Gatulis, Gediminas Skeivys ir grupės vadovas Paulius Gintautas.

II – ąją vietą užėmė TP-18 grupės mokinių komanda: Arnas Šveikauskis, Giedrius Binkys, Ugnius Jankauskas, Egidijus Baseckas ir PV-17 grupės mokinys Vygantas Kavaliauskas.

I – ąją vietą iškovojo merginų komanda: Eglė Indrikaitės, Simona Kondrašaitė, Laura Vizbickaitė, Karolina Čepaitė, Monika Čepokaitė, Paula Kavaliauskaitė ir Rasa Indrikaitė.

Mūsų mokyklos vaikinų džentelmeniškumas leido merginoms pasidžiaugti pergale. Mokiniai buvo apdovanoti mokyklos administracijos įsteigtais prizais-medaliais.

Dėkojame Vygantui Kavaliauskui, Gvidui Lukšiui, Rokui Kalveliui už teisėjavimą varžyboms. Rasai Indrikaitei ir Paulai Kavaliauskaitei už sekretoriavimą. Ačiū visoms varžybose dalyvavusioms komandoms.

Kūno kultūros mokytojos J.Ažubalytė ir D.Balužytė.