MINIMA TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENA

Gruodžio 3 d. minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Mokykla buvo pakviesta į šios dienos minėjimą „Už teisę kurti ir būti savimi“ Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centre. Mokyklą atstovavo vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė ir SD-19/T grupės mokiniai, bei mokytoja Sandra Guginienė su merginų vokaliniu ansambliu. Renginio metu vyko diskusija „Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencijos įgyvendinimo aktualijos Kupiškio rajone“, antrą renginio dalį turėjome galimybę susipažinti su nevyriausybinių organizacijų  vykdomomis veiklomis, pasiklausyti dainų, pamatyti nuotaikingą vaidinimą. Renginio aptarimas buvo prie arbatos puodelio, o prie arbatos vaišinomės biskvitiniu obuolių pyragu, kurį kepė profesijos mokytoja metodininkė Nijolė Vasiliauskienė su virėjo modulinės profesinio mokymo programos trečio kurso VR – 17 grupės mokiniais. Renginio metu buvo analizuojami įvairūs aktualūs klausimai susiję su neįgalaus žmogaus gyvenimu ir jo kasdienybe.  Šiuo renginiu ši veikla nesibaigia, nes tik supratimas ir bendradarbiavimas gali palengvinti daugelio žmonių gyvenimą.

Vyr. profesijos mokytoja Daiva Kytrienė